čarabaňa.cz - ofca v síti

Data Corporation

20. března 2009

Známí založili firmu Data Corporation pro poskytování datových analýz, marketingových služeb a podobně. Mým cílem bylo vytvořit firemní identitu s důrazem na dynamičnost a flexibilnost nové společnosti. Elektronický ještěr v logu symbolizuje působení firmy v oblasti dolování dat.

DataCorp1 DataCorp2 DataCorp3

/ Podobné články /

Herbalist: Bylinky pro Windows Phone

Miluju bylinky. Tedy léčivé rostliny, abych byl přesný. Hned zjara obrážím od traktorů rozbahněné lesní cesty, na kterých se žlutí první kvítky podbělu. Brzy nato je čas na plicníky a petrklíče z babiččiny zahrady. A na medem nasáklé pampelišky, od kterých je žluté úplně všecko. Za slunných letních dnů se toulám po mezích a sbírám do plátěné tašky mateřídoušku, jitrocel nebo lístky jahodníku. Na diviznu a heřmánek stačí zajít do předzahrádky. Poslední šípky lovím v trnitých křoviskách už za chladného podzimního větru. Kolem vánoc pak z toho všeho míchám čajové směsi - proti chřipce, bolení břicha či na dobrý spánek.

POINTS Psychometry

Pro firmu POINTS Psychometry zabývající se komplexní psychologickou diagnostikou jsem vytvořil množství nejrůznějších elektronických i tištěných materiálů, zejména reportů, propagačních letáků a brožur. Pro další společnosti skupiny POINTS jsem pak navrhnul firemní a produktová loga.

Malý průvodce Mnichovem

Pro ty z vás, kteří ještě v Mnichově nebyli a chtějí být na návštěvu připraveni, jsem vyrobil krátkého obrazového průvodce o tom, co můžete od bavorské metropole čekat.

Čeština pro Chumby

Už několik měsíců se těším z věcičky jménem Chumby. Má svoje vyhrazené místo vedle kuchyňské linky, hraje příjemnou muziku z všemožných internetových rádií a podcastů, chlubí se novými obrázky z picasy, ukracuje volné chvilky flashovými hříčkami nebo jen tak podřimuje a ukazuje aktuální čas.