čarabaňa.cz - ofca v síti

Deskzone

12. května 2010

Deskzone, jehož maskotem je hrací figurka z Člověče nezlob se, má ambice stát se celoevropským online gaming portálem. Kromě grafiky a textů samotného webu jsem navrhnul i grafickou identitu celého projektu včetně tištěných materiálů a merchadisingu.

  • deskzone.cz / web design, copywriting, corporate identity / 2010
Deskzone1 Deskzone2 Deskzone3 Deskzone4

/ Podobné články /

Herbalist: Bylinky pro Windows Phone

Miluju bylinky. Tedy léčivé rostliny, abych byl přesný. Hned zjara obrážím od traktorů rozbahněné lesní cesty, na kterých se žlutí první kvítky podbělu. Brzy nato je čas na plicníky a petrklíče z babiččiny zahrady. A na medem nasáklé pampelišky, od kterých je žluté úplně všecko. Za slunných letních dnů se toulám po mezích a sbírám do plátěné tašky mateřídoušku, jitrocel nebo lístky jahodníku. Na diviznu a heřmánek stačí zajít do předzahrádky. Poslední šípky lovím v trnitých křoviskách už za chladného podzimního větru. Kolem vánoc pak z toho všeho míchám čajové směsi - proti chřipce, bolení břicha či na dobrý spánek.

POINTS Psychometry

Pro firmu POINTS Psychometry zabývající se komplexní psychologickou diagnostikou jsem vytvořil množství nejrůznějších elektronických i tištěných materiálů, zejména reportů, propagačních letáků a brožur. Pro další společnosti skupiny POINTS jsem pak navrhnul firemní a produktová loga.

Malý průvodce Mnichovem

Pro ty z vás, kteří ještě v Mnichově nebyli a chtějí být na návštěvu připraveni, jsem vyrobil krátkého obrazového průvodce o tom, co můžete od bavorské metropole čekat.

Čeština pro Chumby

Už několik měsíců se těším z věcičky jménem Chumby. Má svoje vyhrazené místo vedle kuchyňské linky, hraje příjemnou muziku z všemožných internetových rádií a podcastů, chlubí se novými obrázky z picasy, ukracuje volné chvilky flashovými hříčkami nebo jen tak podřimuje a ukazuje aktuální čas.