čarabaňa.cz - ofca v síti

POINTS Psychometry

18. prosince 2011

Pro firmu POINTS Psychometry zabývající se komplexní psychologickou diagnostikou jsem vytvořil množství nejrůznějších elektronických i tištěných materiálů, zejména reportů, propagačních letáků a brožur. Pro další společnosti skupiny POINTS jsem pak navrhnul firemní a produktová loga.

  • POINTS Psychometry / grafický design, corporate identity / 2011
Psychometry5 Psychometry6 Psychometry4 Psychometry2 Psychometry3 Psychometry1 PointsAtom PointsCommerce

/ Podobné články /

Herbalist: Bylinky pro Windows Phone

Miluju bylinky. Tedy léčivé rostliny, abych byl přesný. Hned zjara obrážím od traktorů rozbahněné lesní cesty, na kterých se žlutí první kvítky podbělu. Brzy nato je čas na plicníky a petrklíče z babiččiny zahrady. A na medem nasáklé pampelišky, od kterých je žluté úplně všecko. Za slunných letních dnů se toulám po mezích a sbírám do plátěné tašky mateřídoušku, jitrocel nebo lístky jahodníku. Na diviznu a heřmánek stačí zajít do předzahrádky. Poslední šípky lovím v trnitých křoviskách už za chladného podzimního větru. Kolem vánoc pak z toho všeho míchám čajové směsi - proti chřipce, bolení břicha či na dobrý spánek.

Deskzone

Deskzone, jehož maskotem je hrací figurka z Člověče nezlob se, má ambice stát se celoevropským online gaming portálem. Kromě grafiky a textů samotného webu jsem navrhnul i grafickou identitu celého projektu včetně tištěných materiálů a merchadisingu.

Desktop UI: jdeme na to od lesa

Pokud se dnes mluví o User Interface (uživatelském rozhraní), User Experience (uživatelském zážitku) nebo Usability (použitelnosti), jedná se nejčastěji o web nebo mobilní aplikace. Návrh grafického rozhraní je však potřeba (stále ještě) řešit i na desktopu, čili na klasickém PC.

Malý průvodce Mnichovem

Pro ty z vás, kteří ještě v Mnichově nebyli a chtějí být na návštěvu připraveni, jsem vyrobil krátkého obrazového průvodce o tom, co můžete od bavorské metropole čekat.