čarabaňa.cz - ofca v síti

Řezbářství Trlifaj

1. října 2008

Ondřej Trlifaj z Provodovic je expert na rytecké práce, výrobu pažeb, vypalovaných obrazů nebo loveckého nábytku. Styl webových stránek, které jsem pro pana Trlifaje navrhoval, je silně inspirovaný jeho výrobky a obecně lidovým řezbářským uměním.

Trlifaj1 Trlifaj2

/ Podobné články /

Herbalist: Bylinky pro Windows Phone

Miluju bylinky. Tedy léčivé rostliny, abych byl přesný. Hned zjara obrážím od traktorů rozbahněné lesní cesty, na kterých se žlutí první kvítky podbělu. Brzy nato je čas na plicníky a petrklíče z babiččiny zahrady. A na medem nasáklé pampelišky, od kterých je žluté úplně všecko. Za slunných letních dnů se toulám po mezích a sbírám do plátěné tašky mateřídoušku, jitrocel nebo lístky jahodníku. Na diviznu a heřmánek stačí zajít do předzahrádky. Poslední šípky lovím v trnitých křoviskách už za chladného podzimního větru. Kolem vánoc pak z toho všeho míchám čajové směsi - proti chřipce, bolení břicha či na dobrý spánek.

POINTS Psychometry

Pro firmu POINTS Psychometry zabývající se komplexní psychologickou diagnostikou jsem vytvořil množství nejrůznějších elektronických i tištěných materiálů, zejména reportů, propagačních letáků a brožur. Pro další společnosti skupiny POINTS jsem pak navrhnul firemní a produktová loga.

Čeština pro Chumby

Už několik měsíců se těším z věcičky jménem Chumby. Má svoje vyhrazené místo vedle kuchyňské linky, hraje příjemnou muziku z všemožných internetových rádií a podcastů, chlubí se novými obrázky z picasy, ukracuje volné chvilky flashovými hříčkami nebo jen tak podřimuje a ukazuje aktuální čas.